דייג במפרץ אילת

 

  מפרץ אילת נחשב בעיני רבים כמפרץ בעל אופי מהמם, מכיוון שהוא מוקף כולו בהרי אדום שמהווים מסתור מן הרוח והגלים, רק לעיתים כאשר נושבת רוח דרומית אזי הים גלי במקצת, ברוב ימות השנה הים נוח מפני שהרוחות נושבות מצפון, הוסיפו לתכונות אלו את המים הצלולים, הריפים העלי הדגה העשירה, האוויר היבש והחמים ואת יופיים של הרי אדום שמשתקפים להם במים מה שנותן לים את צבעו האדמדם בשעת שקיעה והרי לכם מתכון להפלגת דייג מטריפה.

במפרץ אילת הדייג אסור בקרבה לחוף וזאת מפאת הריפים ודגי הנוי המוגנים, בדרך כלל הדייג מותר בעומק הים באזורים מוכרים לדייגים המקומיים, שיטות הדייג הן רבות ומגוונות וכן יש תוצאות חיוביות.

בואו והצטרפו לאחת  מיני רבות מהפלגות הדייג שלנו, צרפו חברים או אפילו בנות זוג ונצא לעת ערב להפלגת דייג עד השעות הקטנות של הלילה, מתחילים במרינה וכבר ביציאה נז'רז'ר עם מספר רולרים ודמויי דייג בתקווה להניב משהו, לאחר מכן נעמוד במיקום לפי בחירה או לפי שיטת הדייג הרצויה, ננסה לתפוס דגים עם פיתיונות כמו סבידות ודגים חיים, באותו זמן חלקנו יורידו מתקני דייג מוארים על מנת לתפוש סבידות חיות שבעונה מסוימת מגיעות לגדלים מרשימים, על שנעשה בהם נרחיב בהמשך.

בדרך כלל האווירה בזמן ההפלגה היא משפחתית ומזמינה, בני והצוות ידועים בהכנסת האורחים שלהם, הם יתנו לכם הרגשה ביתית משהו, יכינו לכם משקאות חמים ומאפים מרוקאים, יענו על כל שאלה באדיבות ויעוצו לכם על כל הקשור בדייג מקצועי, למעשה תרגישו בבית כאשר כל היאכטה לרשותכם, תוכלו לנוח כשתרצו, לשכב להנאתכם על גבי מזרנים הפרושים, ללגום משקאות ולהשתמש בכל שירותי היאכטה.

זוכרים את הסבידות שצדנו ? סבידה היא למעשה דיונון שמפיץ סביבו יוד בשעת צרה, כאשר הוא נתפש הוא משחרר את כל היוד שבאמתחתו,,, מה שכן הדיונון משמש כמאכל האהוב ביותר על שגי החרב, לכן מיד עם הלכידה ננעץ דיונון שלם על שני קרסים ענקיות ונוריד לעומק של כחמישים מטרים ופשוט נמתין כך ללא מנוע רק הרוח מנידה אותנו, אם יתמזל מזלנו נצוד דג חרב במשקל אדיר, זו חוויה מרשימה ביותר לראות את המאבק של בני והצוות כאשר נלכד דג בסדר גודל שכזה, התהליך יכול להמשך כחצי שעה ומעלה כאשר אנו נותנים לדג להתעייף ומעלים אותו ליאכטה, כמובן לאחר מכן זמן ניקיונו של הדג, פריסתו וקדימה לסיר...

הפלגות באילת ובמיוחד הפלגות דייג זו המומחיות שלנו עם מעט צניעות שמנו הולך לפנינו באילת ובמפרץ כולו.

בואו לדוג.

לפרטים : 052-380-14-19 בני