השכרת יאכטות להפלגה משפחתית  

 

מה אומר לכם...אם מאחלים לי כל יום הולדת שלי עד מאה ועשרים,אני לא צריך להיות מתמטיקאי גדול בשביל להבין שבגילי עברתי מחצית החיים.

אז מה באמת חשוב ? הרבה בריאות ! חיים טובים ! חיי משפחה !

לבני משפחתי לא יעזור כלום,פעם בשנה השכרת יאכטות,אני מרכז אותם יחדיו ויוצאים להפלגה משפחתית,אני לא מדבר על חגים או שבתות.

היום כמובן קשה מאוד לרכז את כולם באותו תאריך,המשפחות גודלות ומתרחבות וזה יוצר בעיה לא פשוטה,אז אוספים גם את כל המשפחה המורחבת,מבצעים השכרת יאכטות גם להם ויוצאים כאמור להפלגה משפחתית,לא נורא אם מידי פעם אחד מבריז או לא יכול להגיע ,עדיין המשפחה מספיק גדולה בלי עין הרע ותמיד יש מי שימלא את מקומו של הנעדר, למזלי הצלחתי להדביק את כולם בחיידק הים שבי שכולל,שייט,הפלגות,דייג וכל פעילות הקשורה בים.

השכרת יאכטות להפלגה משפחתית קיימת לא רק בארץ,אלה בכל יעדי השייט בעולם,זה מאפשר לנו מיידי פעם לשנות כיוון או יעד הכול לפי התקציב של אותה שנה.

השכרת יאכטות בתורכיה או יוון לדוגמה יכולה להיות הרבה יותר זולה בעונות מסוימות וביעדי שייט מסוימים,לכן לפני כל הפלגה משפחתית אנו משוטטים באינטרנט,מחפשים השכרת יאכטות ונמצאים במעקב קבוע.

זו גם הסיבה שאף פעם אנו לא יודעים היכן נפליג הפלגה משפחתית בשנה הבאה,ברוב החיפושים שלנו אנו לתקלים בדקה התשעים כמו שאומרים,אם אתם בעניין ואתם יכולים להיות החלטיים בחיפושים שלכם תגלו שתוכלו למצוא השכרת יאכטות במחיר זול במיוחד,כאמור בתאריכים ספציפיים או ביעדים ספציפיים,זו הסיבה שאנו לא יודעים היכן נבצע השכרת יאכטות בשנה הבאה.

הפלגה נעימה ובהצלחה !!!

 

לברורים והזמנות : 052-380-14-19

השכרת יאכטות להפלגה משפחתית